ارائه شفاهی (سخنرانی کوتاه) و پوستر

با سلام و احترام

ضمن تشکر از ارسال کنندگان آثار و خلاصه مقالات به اطلاع می رساند الگوی ارائه ها به دو صورت شفاهی (سخنرانی کوتاه) و پوستر (الکترونیکی) می باشد.

با توجه به درخواست متعدد شرکت کنندگان فایل پاورپوینت ارائه به صورت اختیاری به زبان انگلیسی و فارسی در دسترس و قابل دریافت است و شرکت کنندگان می توانند ارائه خود را در الگوی فارسی یا انگلیسی ارائه دهند.

شرکت کنندگان می بایست طبق برنامه زمان بندی شده در فایل زیر فایل ارائه های سخنرانی و پوستر خود را تهیه و به آدرس  info@quran-health.com   ارسال نمایند و همچنین در زمان مقرر جهت ارائه، فایل را در اختیار مسئول سالن قرار دهند.

به اطلاع می رساند که برنامه ارائه شفاهی (سخنرانی کوتاه) طبق زمان بندی از پیش تعیین شده است (حداکثر هفت دقیقه) و پیشنهاد می شود ارائه کنندگان محترم یک ساعت زودتر فایل های خود را در اختیار مسئولین سالن، ارائه قرار دهند.

در مورد ارائه پوسترها فایل های ارسال شده به ایمیل کنگره پس از بررسی توسط داوران بصورت الکترونیکی (صفحه نمایش) در سه روز کنگره نمایش داده خواهد شد. 

پس از اتمام برنامه حضوری کنگره، آثار دریافت شده پس از داوری نهایی در کتابچه کنگره خلاصه مقالات که بصورت PDF تهیه خواهد شد از طریق همین سایت قابل دریافت، خواهد بود.

برنامه ارائه سخنرانی های کوتاه (سالن 300 نفره)

 

دریافت فایل ارائه شفاهی (سخنرانی کوتاه) انگلیسی

دریافت فایل ارائه شفاهی (سخنرانی کوتاه) فارسی

دریافت فایل ارائه پوستر انگلیسی

دریافت فایل ارائه پوستر فارسی


ایمیل کنگره قرآن، عترت و سلامت :
info@quran-health.com

تلفن: 86622603-021
دانشگاه علوم پزشکی ایران
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران