کنگره قرآن؛ عترت و سلامت

یازدهمین کنگره بین المللی قرآن، عترت و سلامت

یازدهمین کنگره بین المللی قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران به مدت ۳روز از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ بهمن ماه سال ‌جاری برگزار خواهد شد.

گروه علمی قرآن،عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی این توفیق را داشته که در سال‌های گذشته ده همایش سالانه و ده ها وبینار ماهانه برگزار نماید که با استقبال گسترده مخاطبین و علاقمندان مباحث قرآنی دانشگاه‌ها مواجه شده است.

همانگونه که در اساسنامه گروه تاکید شده اشاعه فرهنگ قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام در دانشگاه‌ها و نیز در بین فعالان حوزه سلامت از جمله وظایف اصلی گروه است.

همانگونه که در اساسنامه گروه تاکید شده اشاعه فرهنگ قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام در دانشگاه‌ها و نیز در بین فعالان حوزه سلامت از جمله وظایف اصلی گروه است.

از خصوصیات همایش‌های برگزار شده در ادوار قبلی استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی تمامی حوزه های مرتبط با حوزه سلامت از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور، سازمان نظام پزشکی، سازمان تامین اجتماعی ، بسیج جامعه پزشکی و سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی،  ارتش جمهوری اسلامی و .....بوده و امسال با همکاری دانشگاه علوم پزشکي ایران که چندی پیش موفق به برگزاری موفق و باشکوه کنگره بین المللی سلامت و اربعین شده بود برگزاری کنگره امسال را بعهده گیرد. شعار کنگره امسال "قرآن نسخه شفابخش"  محورهای مورد بحث عبارتند از:

در کنگره امسال علاوه بر سالن اصلی که در آن افتتاحیه، اختتامیه،  سخنرانی ها و مقالات ارائه می‌شود در سالن های جنبی کارگاه‌های مختلفی پیش بینی شده است از جمله کارگاه سبک زندگی، کارگاه تلاوت،حفظ و مفاهیم قرآن کریم و ...از دیگر برنامه های جذاب برگزاری مسابقه قرائت،حفظ و مفاهیم است. ضمن اینکه در سالن اصلی محافل انس و کرسی تلاوت پيش بيني شده است.

امتیاز بازآموزی برای پزشکان، امتیاز فرهنگی برای اعضای هیئت علمی و امتیاز ضمن خدمت برای کارکنان حوزه سلامت در نظر گرفته شده است.  علاقمندان می‌بایست ابتدا در کنگره ثبت نام کنند و در مراحل بعد نسبت به ثبت نام جهت اخذ امتیازات مذکور اقدام نمایند.


ایمیل کنگره قرآن، عترت و سلامت :
info@quran-health.com

تلفن: 86622603-021
دانشگاه علوم پزشکی ایران
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران